Strona główna Zdrowie Apteka Opinie o lekach Dolegliwość: Bóle menstruacyjne

Znajdź informacje na temat leku

Dolegliwość: Bóle menstruacyjne

0.0
Ibupar tabletki powlekane 200 mg

Ibupar tabletki powlekane 200 mg

Lek w postaci tabletek drażowanych, zawiera substancję czynną ibuprofen, który jest niesteroidowym lekiem przeciwzapalnym (NLPZ), wykazującym słabe do...

Oceń lek ›
0.0
Ibupar forte tabletki powlekane 400 mg

Ibupar forte tabletki powlekane 400 mg

Lek w postaci tabletek powlekanych, zawiera substancję czynną ibuprofen, który jest niesteroidowym lekiem przeciwzapalnym (NLPZ), wykazującym słabe do...

Oceń lek ›
0.0
Paracetamol Aflofarm tabletki 500 mg

Paracetamol Aflofarm tabletki 500 mg

Lek Paracetamol Aflofarm ma postać tabletek. Jest to lek o działaniu przeciwbólowym i przecigorączkowym. Paracetamol łagodzi ból o natężeniu słabym do...

Oceń lek ›
0.0
Nimesil granulat do sporządzania zawiesiny doustnej 100 mg

Nimesil granulat do sporządzania zawiesiny doustnej 100 mg

Lek w postaci granulatu do sporządzania zawiesiny doustnej zawiera substancję czynną nimesulid, która jest niesteroidowym lekiem przeciwzapalnym (NLPZ...

Oceń lek ›
0.0
Ibupar tabletki drażowane 200 mg

Ibupar tabletki drażowane 200 mg

Lek w postaci tabletek drażowanych, zawiera substancję czynną ibuprofen, który jest niesteroidowym lekiem przeciwzapalnym (NLPZ), wykazującym słabe do...

Oceń lek ›
0.0
Paracetamol Aflofarm zawiesina doustna 120 mg/5 ml

Paracetamol Aflofarm zawiesina doustna 120 mg/5 ml

Lek Paracetamol Aflofarm ma zawiesiny do stosowania doustnego. Jest to lek o działaniu przeciwbólowym i przecigorączkowym. Paracetamol łagodzi ból o n...

Oceń lek ›
5.0
Ibum Forte kapsułki miękkie 400 mg

Ibum Forte kapsułki miękkie 400 mg 1

Lek w postaci kapsułek miękkich, zawiera substancję czynną ibuprofen należącą do niesteroidowych leków przeciwzapalnych (NLPZ), wykazujących działanie...

Skuteczność: 5.0
Cena: 4.0
0.0
Spedifen 400 tabletki powlekane 400 mg

Spedifen 400 tabletki powlekane 400 mg

Lek w postaci tabletek powlekanych, zawiera substancję czynną ibuprofen należącą do niesteroidowych leków przeciwzapalnych (NLPZ), wykazujących działa...

Oceń lek ›
0.0
Ibuprom Sprint Caps kapsułki elastyczne 200 mg

Ibuprom Sprint Caps kapsułki elastyczne 200 mg

Lek w postaci kapsułek miękkich, zawiera substancję czynną ibuprofen, który jest niesteroidowym lekiem przeciwzapalnym (NLPZ), wykazującym słabe do um...

Oceń lek ›
0.0
Apap Extra tabletki powlekane 500 mg + 65 mg

Apap Extra tabletki powlekane 500 mg + 65 mg

Lek APAP Extra ma formę tabletek powlekanych. Lek ma działanie przeciwbólowe i przecigorączkowe. Jako składniki czynne lek ten zawiera paracetamol i k...

Oceń lek ›
0.0
Aprofen tabletki musujące 200 mg

Aprofen tabletki musujące 200 mg

Lek w postaci tabletek powlekanych, zawiera substancję czynną ibuprofen, która jest pochodną kwasu propionowego. Wykazuje działanie przeciwbólowe, prz...

Oceń lek ›
0.0
Metafen tabletki 200 mg + 325 mg

Metafen tabletki 200 mg + 325 mg

Lek przeciwbólowy złożony, w postaci tabletek do podawania doustnego, zawiera dwie substancje czynne ibuprofen oraz paracetamol, które mają działanie ...

Oceń lek ›
0.0
Dexak tabletka powlekana 25 mg

Dexak tabletka powlekana 25 mg

Lek Dexak ma postać tabletek powlekanych. Dexak jest lekiem przeciwbólowym, łagodzącym ból o natężeniu słabym do umiarkowanego. Należy do szerokiej gr...

Oceń lek ›
0.0
Dexak 12,5 tabletka powlekana 12 5 mg

Dexak 12,5 tabletka powlekana 12 5 mg

Lek Dexak ma postać tabletek powlekanych. Dexak jest lekiem przeciwbólowym, łagodzącym ból o natężeniu słabym do umiarkowanego. Należy do szerokiej gr...

Oceń lek ›
0.0
Ibalgin tabletki powlekane 200 mg

Ibalgin tabletki powlekane 200 mg

Lek w postaci tabletek powlekanych, zawiera substancję czynną ibuprofen należącą do grupy tak zwanych niesteroidowych leków przeciwzapalnych (NLPZ), o...

Oceń lek ›

Najczęściej komentowane

REKLAMA



  X   Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych, marketingowych i społecznościowych. Szczegóły znajdują się w Polityce Prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane w pamięci Twojego urządzenia, możesz to zmienić za pomocą ustawień przeglądarki.   X