Strona główna Zdrowie Apteka Leki refundowane

Apteka Senior.pl

Katalog chorób

pokaż wszystkie

Osteoporoza, Anemia - niedokrwistość, Choroba Alzheimera

Wyszukiwarka leków refundowanych

Wyszukiwarka leków refundowanych pomaga odszukać zarówno konkretny lek, jak i wszystkie leki refundowane zawierające daną substancję aktywną, co pozwala na samodzielne zorientowanie się w zamiennikach leku. Wszystkie leki refundowane w bazie zawierają ceny detaliczne podane przez Ministerstwo Zdrowia.

Leki refundowane

Jak wybierać kryteria?

W pole "Słowa kluczowe" wpisz nazwę leku lub substancji aktywnej i wybierz sposób sortowania wyników. Można także przeglądać leki uporządkowane alfabetycznie, w tym celu należy kliknąć jedną z liter poniżej.

Wyszukaj alfabetycznie
A
B
C
D
E
F
G
H
I
J
K
L
M
N
O
P
Q
R
S
T
U
V
W
X
Y
Z

Wyniki pojawiają się w postaci tabeli. Znajduje się w niej nazwa leku, postać pod jaką znajduje się on w sprzedaży, nazwa substancji aktywnej oraz cena podana w rozporządzeniu Ministra Zdrowia. Aby uzyskać więcej informacji, wystarczy kliknąć w nazwę leku. Można też kliknąć w nazwę substancji aktywnej, by odnaleźć wszystkie leki refundowane zawierające tę substancję.

Lista oraz ceny leków refundowanych na podstawie Obwieszczenia Ministra Zdrowia z dnia z dnia 28 sierpnia 2012 r. w sprawie wykazu refundowanych leków, środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego oraz wyrobów medycznych na dzień 1 września 2012 r.Najnowsze w dziale Zdrowie

Tematy

dieta stres otyłość udar nadciśnienie cukrzyca aktywność fizyczna choroby serca depresja demencja