Strona główna Zdrowie Apteka Opinie o lekach Lipomal syrop 97 mg/5 ml

Znajdź informacje na temat leku

Lipomal syrop 97 mg/5 ml pokaż opinie (2)

Wskazania: › Kaszel › Przeziębienie

5.0
Lipomal syrop 97 mg/5 ml
Postać leku: syrop Skuteczność: 5.0
Substancja czynna: Tiliae inflorescentiae extractum siccum Cena: 3.2
Lek dostępny bez recepty

Lek w postaci syropu, zawiera suchy ekstrakt z lipy, stosowany tradycyjnie jako łagodny środek napotny. Skuteczność produktu opiera się na określonych wskazaniach wynikających wyłącznie z długotrwałego stosowania.

Przed zastosowaniem leku należy zapoznać się z treścią dołączonej do niego ulotki, ponieważ zawiera ona informacje ważne dla pacjenta. Należy zachować ulotkę, aby w razie potrzeby móc ją ponownie przeczytać. Lek ten jest dostępny bez recepty, aby pacjent mógł leczyć niektóre schorzenia bez pomocy lekarza. Jednakże, żeby uzyskać dobre wyniki leczenia, należy stosować lek ostrożnie i zgodnie z informacją w ulotce. Należy zwrócić się do lekarza, farmaceuty lub pielęgniarki w razie jakichkolwiek wątpliwości dotyczących stosowania leku. Jeśli objawy się nasilą lub nie ustąpią, należy skontaktować się z lekarzem.

Przeciwskazania

Nie stosować w przypadku:
- nadwrażliwości na którykolwiek ze składników leku;
- u chorych na cukrzycę ze względu na zawartość cukru (10 ml syropu zawiera 8 g sacharozy).

Przed rozpoczęciem stosowania leku, należy poinformować lekarza o wszelkich alergiach i nadwrażliwościach na różne substancje. Należy powiedzieć lekarzowi lub farmaceucie o wszystkich przyjmowanych aktualnie lub ostatnio lekach, również tych, które wydawane są bez recepty.

Działania niepożądane

Brak danych na temat działań niepożądanych. W przypadku wystąpienia działań niepożądanych należy poinformować o nich lekarza.

Jeśli nasili się którykolwiek z objawów niepożądanych lub wystąpią jakiekolwiek objawy niepożądane, w tym niewymienione w ulotce, należy powiedzieć o tym lekarzowi, farmaceucie lub pielęgniarce.

Opinie o Lipomal syrop 97 mg/5 ml 2

Dodaj opinię

Sortuj według daty dodania | oceny

4.5

2015-03-23 21:29:50 janina_wol

Stosuję gdy maluch zaczyna smarkać. Zwykle pomaga. Rano i wieczorem.

Skuteczność: 5.0 Cena: 4.0
3.6

2015-03-21 01:38:23 antoni64

Dziecku smakuje a co najważniejsze daje ulgę i leczy

Skuteczność: 4.9 Cena: 2.3