Strona główna Zdrowie Apteka Opinie o lekach Reumpapai kapsułki twarde 150 mg + 200 mg + 150 mg

Znajdź informacje na temat leku

Reumpapai kapsułki twarde 150 mg + 200 mg + 150 mg pokaż opinie (2)

Wskazania: › Reumatyzm

5.0
Reumpapai kapsułki twarde 150 mg + 200 mg + 150 mg
Postać leku: kapsułki twarde Skuteczność: 5.0
Substancja czynna: Retrofracti fructus extractum siccum + Glycyrrhizae radicis extractum siccum + Cinnamoni corticis extractum siccum Cena: 5.0
Lek dostępny bez recepty

Lek w postaci kapsuek, zawiera owoc retrofracti, korzeń lukrecji, korę cynamonową. Działa przeciwzapalnie, przeciwobrzękowo i przeciwbólowo. Stosowany pomocniczo w leczeniu chorób reumatycznych.

Przed zastosowaniem leku należy zapoznać się z treścią dołączonej do niego ulotki, ponieważ zawiera ona informacje ważne dla pacjenta. Należy zachować ulotkę, aby w razie potrzeby móc ją ponownie przeczytać. Lek ten jest dostępny bez recepty, aby pacjent mógł leczyć niektóre schorzenia bez pomocy lekarza. Jednakże, żeby uzyskać dobre wyniki leczenia, należy stosować lek ostrożnie i zgodnie z informacją w ulotce. Należy zwrócić się do lekarza, farmaceuty lub pielęgniarki w razie jakichkolwiek wątpliwości dotyczących stosowania leku. Jeśli objawy się nasilą lub nie ustąpią, należy skontaktować się z lekarzem.

Przeciwskazania

Przed rozpoczęciem stosowania leku, należy poinformować lekarza o wszelkich alergiach i nadwrażliwościach na różne substancje. Należy powiedzieć lekarzowi lub farmaceucie o wszystkich przyjmowanych aktualnie lub ostatnio lekach, również tych, które wydawane są bez recepty.

Działania niepożądane

Jeśli nasili się którykolwiek z objawów niepożądanych lub wystąpią jakiekolwiek objawy niepożądane, w tym niewymienione w ulotce, należy powiedzieć o tym lekarzowi, farmaceucie lub pielęgniarce.

Opinie o Reumpapai kapsułki twarde 150 mg + 200 mg + 150 mg 2

Dodaj opinię

Sortuj według daty dodania | oceny

5.0

2020-03-31 18:24:34 Adam64plus

Stosuję Reumpapai i bardzo dobrze działa. Najważniejsze jest jego działanie przeciwbólowe i przeciwzapalne oraz to, iż jako naturalny preparat nie szkodzi przy zażywaniu.

Skuteczność: 5.0 Cena: 5.0
5.0

2018-03-24 11:53:54 ewaradecka

W chwili obecnej Reumpapai ma zmienione opakowanie. Kapsułki umieszczono w plastikowym opakowaniu, które łatwiej przewozić i zawsze można mieć ze sobą. Stosuję Reumpapai i bardzo dobrze działa. Najważniejsze jest jego działanie przeciwbólowe i przeciwzapalne oraz to, iż jako naturalny preparat nie szkodzi przy zażywaniu.

Skuteczność: 5.0 Cena: 5.0