Strona główna Zdrowie Apteka Opinie o lekach Dolegliwość: Bóle zębów

Znajdź informacje na temat leku

Dolegliwość: Bóle zębów

0.0
Ibupar tabletki powlekane 200 mg

Ibupar tabletki powlekane 200 mg

Lek w postaci tabletek drażowanych, zawiera substancję czynną ibuprofen, który jest niesteroidowym lekiem przeciwzapalnym (NLPZ), wykazującym słabe do...

Oceń lek ›
0.0
Ibupar forte tabletki powlekane 400 mg

Ibupar forte tabletki powlekane 400 mg

Lek w postaci tabletek powlekanych, zawiera substancję czynną ibuprofen, który jest niesteroidowym lekiem przeciwzapalnym (NLPZ), wykazującym słabe do...

Oceń lek ›
0.0
Naproxen 250 Hasco tabletki 250 mg

Naproxen 250 Hasco tabletki 250 mg

Lek w postaci tabletek, zawiera substancję czynną - naproksen, z grupy niesteroidowych leków przeciwzapalnych (NLPZ), która działa przeciwzapalnie, pr...

Oceń lek ›
0.0
Naproxen 500 tabletki 500 mg

Naproxen 500 tabletki 500 mg

Lek w postaci tabletek, zawiera substancję czynną - naproksen, z grupy niesteroidowych leków przeciwzapalnych (NLPZ), która działa przeciwzapalnie, pr...

Oceń lek ›
0.0
Ibupar tabletki drażowane 200 mg

Ibupar tabletki drażowane 200 mg

Lek w postaci tabletek drażowanych, zawiera substancję czynną ibuprofen, który jest niesteroidowym lekiem przeciwzapalnym (NLPZ), wykazującym słabe do...

Oceń lek ›
5.0
Ibum Forte kapsułki miękkie 400 mg

Ibum Forte kapsułki miękkie 400 mg 1

Lek w postaci kapsułek miękkich, zawiera substancję czynną ibuprofen należącą do niesteroidowych leków przeciwzapalnych (NLPZ), wykazujących działanie...

Skuteczność: 5.0
Cena: 4.0
0.0
Spedifen 400 tabletki powlekane 400 mg

Spedifen 400 tabletki powlekane 400 mg

Lek w postaci tabletek powlekanych, zawiera substancję czynną ibuprofen należącą do niesteroidowych leków przeciwzapalnych (NLPZ), wykazujących działa...

Oceń lek ›
0.0
Ibuprom Sprint Caps kapsułki elastyczne 200 mg

Ibuprom Sprint Caps kapsułki elastyczne 200 mg

Lek w postaci kapsułek miękkich, zawiera substancję czynną ibuprofen, który jest niesteroidowym lekiem przeciwzapalnym (NLPZ), wykazującym słabe do um...

Oceń lek ›
0.0
Aprofen tabletki musujące 200 mg

Aprofen tabletki musujące 200 mg

Lek w postaci tabletek powlekanych, zawiera substancję czynną ibuprofen, która jest pochodną kwasu propionowego. Wykazuje działanie przeciwbólowe, prz...

Oceń lek ›
0.0
Metafen tabletki 200 mg + 325 mg

Metafen tabletki 200 mg + 325 mg

Lek przeciwbólowy złożony, w postaci tabletek do podawania doustnego, zawiera dwie substancje czynne ibuprofen oraz paracetamol, które mają działanie ...

Oceń lek ›
0.0
Natrax 100 tabletki 100 mg

Natrax 100 tabletki 100 mg

Lek w postaci tabletek, zawiera substancję czynną - naproksen, z grupy niesteroidowych leków przeciwzapalnych (NLPZ), która działa przeciwzapalnie, pr...

Oceń lek ›
0.0
Acenol tabletki 300 mg

Acenol tabletki 300 mg

Lek w postaci tabletek, zawiera substancję czynną paracetamol, Stosowany w stanach bólowych różnego pochodzenia takich jak bóle głowy, zębów, bóle sta...

Oceń lek ›
0.0
Opokan Express 200 mg tabletki drażowane 200 mg

Opokan Express 200 mg tabletki drażowane 200 mg

Lek w postaci tabletek drażowanych, zawiera substancję czynną ibuprofen, należącą do grupy niesteroidowych leków przeciwzapalnych (NLPZ). Działa przec...

Oceń lek ›
0.0
Ibumax Forte 600 mg tabletki powlekane 600 mg

Ibumax Forte 600 mg tabletki powlekane 600 mg

Lek w postaci tabletek powlekanych, zawiera substancję czynną ibuprofen należącą do niesteroidowych leków przeciwzapalnych (NLPZ), wykazujących działa...

Oceń lek ›
0.0
Ibumax 200 mg tabletki powlekane 200 mg

Ibumax 200 mg tabletki powlekane 200 mg

Lek w postaci tabletek powlekanych, zawiera substancję czynną ibuprofen należącą do niesteroidowych leków przeciwzapalnych (NLPZ), wykazujących działa...

Oceń lek ›

Najczęściej komentowane

REKLAMA



  X   Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych, marketingowych i społecznościowych. Szczegóły znajdują się w Polityce Prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane w pamięci Twojego urządzenia, możesz to zmienić za pomocą ustawień przeglądarki.   X