Strona główna Zdrowie Apteka Opinie o lekach Tabletki tonizujące tabletki

Znajdź informacje na temat leku

Tabletki tonizujące tabletki pokaż opinie (0)

Wskazania: › Choroby serca › Choroby układu krążenia

0.0
Tabletki tonizujące tabletki
Postać leku: tabletki    
Substancja czynna: Produkt ziołowy    
Lek dostępny bez recepty

Lek w postaci tabletek o działaniu wspomagającym pracę serca i układu krążenia. Składniku leku są pochodzenia roślinnego, zawiera kwiatostan głogu, owoc głogu, ziele serdecznika, ziele nostrzyka. Tradycyjny produkt leczniczy roślinny z określonymi wskazaniami wynikającymi wyłącznie z długotrwałego stosowania.

Przed zastosowaniem leku należy zapoznać się z treścią dołączonej do niego ulotki, ponieważ zawiera ona informacje ważne dla pacjenta. Należy zachować ulotkę, aby w razie potrzeby móc ją ponownie przeczytać. Lek ten jest dostępny bez recepty, aby pacjent mógł leczyć niektóre schorzenia bez pomocy lekarza. Jednakże, żeby uzyskać dobre wyniki leczenia, należy stosować lek ostrożnie i zgodnie z informacją w ulotce. Należy zwrócić się do lekarza, farmaceuty lub pielęgniarki w razie jakichkolwiek wątpliwości dotyczących stosowania leku. Jeśli objawy się nasilą lub nie ustąpią, należy skontaktować się z lekarzem.

Przeciwskazania

Przeciwwskazania:
Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników produktu. Nie stosować z lekami obniżającymi krzepliwość krwi oraz u pacjentów z chorobami wątroby.

Przed rozpoczęciem stosowania leku, należy poinformować lekarza o wszelkich alergiach i nadwrażliwościach na różne substancje. Należy powiedzieć lekarzowi lub farmaceucie o wszystkich przyjmowanych aktualnie lub ostatnio lekach, również tych, które wydawane są bez recepty.

Działania niepożądane

Działania niepożądane:
Możliwe jest wystąpienie dolegliwości żołądkowo-jelitowych i reakcji alergicznych. W przypadku wystąpienia objawów niepożądanych oraz działań niepożądanych, niewymienionych w ulotce, należy skonsultować się z lekarzem.

Jeśli nasili się którykolwiek z objawów niepożądanych lub wystąpią jakiekolwiek objawy niepożądane, w tym niewymienione w ulotce, należy powiedzieć o tym lekarzowi, farmaceucie lub pielęgniarce.

Opinie o Tabletki tonizujące tabletki

Dodaj opinię

Sortuj według daty dodania | oceny

Nikt jeszcze nie dodał opinii dla tego leku