Strona główna Zdrowie Apteka Opinie o lekach Jodi Gel 10% żel 100 mg/g

Znajdź informacje na temat leku

Jodi Gel 10% żel 100 mg/g pokaż opinie (0)

Wskazania: › Odkażanie skóry i ran

0.0
Jodi Gel 10% Ĺźel 100 mg/g
Postać leku: żel    
Substancja czynna: Povidonum iodinatum    
Lek dostępny bez recepty

Lek w postaci żelu, zawiera jod z poliwinylopirolidonem, stosowany w odkażaniu skóry i niewielkich ran.

Przed zastosowaniem leku należy zapoznać się z treścią dołączonej do niego ulotki, ponieważ zawiera ona informacje ważne dla pacjenta. Należy zachować ulotkę, aby w razie potrzeby móc ją ponownie przeczytać. Lek ten jest dostępny bez recepty, aby pacjent mógł leczyć niektóre schorzenia bez pomocy lekarza. Jednakże, żeby uzyskać dobre wyniki leczenia, należy stosować lek ostrożnie i zgodnie z informacją w ulotce. Należy zwrócić się do lekarza, farmaceuty lub pielęgniarki w razie jakichkolwiek wątpliwości dotyczących stosowania leku. Jeśli objawy się nasilą lub nie ustąpią, należy skontaktować się z lekarzem.

Przeciwskazania

Nadwrażliwość na którykolwiek składnik preparatu.

Przed rozpoczęciem stosowania leku, należy poinformować lekarza o wszelkich alergiach i nadwrażliwościach na różne substancje. Należy powiedzieć lekarzowi lub farmaceucie o wszystkich przyjmowanych aktualnie lub ostatnio lekach, również tych, które wydawane są bez recepty.

Działania niepożądane

Niekiedy może wystąpić uczucie pieczenia wokół rany, zaczerwienienie i ból.

Jeśli nasili się którykolwiek z objawów niepożądanych lub wystąpią jakiekolwiek objawy niepożądane, w tym niewymienione w ulotce, należy powiedzieć o tym lekarzowi, farmaceucie lub pielęgniarce.

Opinie o Jodi Gel 10% żel 100 mg/g

Dodaj opinię

Sortuj według daty dodania | oceny

Nikt jeszcze nie dodał opinii dla tego leku