Strona głównaZdrowieJak ćwiczyć poza siłownią

Jak ćwiczyć poza siłownią

Niemal każdy ma rozliczne okazje do wypełnienia zaleceń ekspertów co do 150 minut ćwiczeń tygodniowo i nie trzeba wcale rezerwować sobie czasu na trening na siłowni. Jest wiele innych możliwości wymagających określonego wysiłku, ale wcale nie postrzeganych jako zniechęcające czy męczące.
Jak ćwiczyć poza siłownią na siłowni stało się niemal sposobem na spędzanie wolnego czasu, także wśród osób starszych. I dobrze - można zakładać, że ma to przełożenie na lepszą profilaktykę zdrowotną i poprawę samopoczucia u istotnej liczby ludzi. Nie wszyscy jednak regularnie znajdują odpowiednią ilość minut na trening na siłowni, bądź też kojarzy im się ona z nudnym wykonywaniem powtarzalnych czynności. Na szczęście mamy do dyspozycji szeroką galerię aktywności, które nawet nie muszą kojarzyć się z wysiłkiem, a sprawiają, ze jest się w lepszej formie.
 
Strony : 1 2 3 4 5 6 7

 

Skomentuj artykuł:

Jesteś niezalogowany: zaloguj się / zarejestruj się

Wynik dodawania (tylko niezalogowani):

DZIEWIĘĆ + OSIEM =

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Senior.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Komentarze niezgodne z prawem i Regulaminem serwisu będą usuwane.

Artykuły promowane

REKLAMA

Najnowsze w dziale

Polecane na Facebooku

Najnowsze na forum

Warto zobaczyć

  • Pola Nadziei
  • Uniwersytety Trzeciego Wieku
  • Poradnik-zdrowia.pl
  • Kosciol.pl
  • Oferty pracy

  X   Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.   X