Strona główna Zdrowie Apteka Wyroby medyczne

Apteka Senior.pl

Katalog chorób

pokaż wszystkie

Osteoporoza, Choroba Alzheimera, Anemia - niedokrwistość

Wyszukiwarka wyrobów medycznych

Wyszukiwarka wyrobów medycznych pomaga odszukać zarówno konkretny wyrób, co pozwala na samodzielne zorientowanie się w zamiennikach wyrobu. Wszystkie wyroby medyczne w bazie zawierają ceny detaliczne podane przez Ministerstwo Zdrowia.

Wyroby medyczne

Jak wybierać kryteria?

W pole "Słowa kluczowe" wpisz nazwę wyrobu medycznego i wybierz sposób sortowania wyników. Można także przeglądać wyroby uporządkowane alfabetycznie, w tym celu należy kliknąć jedną z liter poniżej.

Wyszukaj alfabetycznie
A
B
C
D
E
F
G
H
I
J
K
L
M
N
O
P
Q
R
S
T
U
V
W
X
Y
Z

Wyniki pojawiają się w postaci tabeli. Znajduje się w niej nazwa wyrobu, postać pod jaką znajduje się on w sprzedaży, nazwa substancji aktywnej oraz cena podana w rozporządzeniu Ministra Zdrowia. Aby uzyskać więcej informacji, wystarczy kliknąć w nazwę wyrobu.

Lista oraz ceny wyrobów medycznych na podstawie Obwieszczenia Ministra Zdrowia z dnia z dnia 28 sierpnia 2012 r. w sprawie wykazu refundowanych leków, środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego oraz wyrobów medycznych na dzień 1 września 2012 r.

REKLAMANajnowsze w dziale Zdrowie

Tematy

demencja nadwaga udar aktywność fizyczna dieta nadciśnienie otyłość depresja cukrzyca choroby serca

  X   Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych, marketingowych i społecznościowych. Szczegóły znajdują się w Polityce Prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane w pamięci Twojego urządzenia, możesz to zmienić za pomocą ustawień przeglądarki.   X