Strona główna Zdrowie Apteka Środki Spożywcze

Apteka Senior.pl

Katalog chorób

pokaż wszystkie

Osteoporoza, Anemia - niedokrwistość, Choroba Alzheimera

Wyszukiwarka środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego

Wyszukiwarka środków spożywczych pomaga odszukać zarówno konkretny środek, jak i wszystkie leki środki zawierające daną substancję aktywną, co pozwala na samodzielne zorientowanie się w zamiennikach środka. Wszystkie środki spożywcze w bazie zawierają ceny detaliczne podane przez Ministerstwo Zdrowia.

Środki spożywcze specjalnego przeznaczenia

Jak wybierać kryteria?

W pole "Słowa kluczowe" wpisz nazwę środka lub substancji aktywnej i wybierz sposób sortowania wyników. Można także przeglądać leki uporządkowane alfabetycznie, w tym celu należy kliknąć jedną z liter poniżej.

Wyszukaj alfabetycznie
B
E
H
I
L
M
N
P
X

Wyniki pojawiają się w postaci tabeli. Znajduje się w niej nazwa środka spozywczego, postać pod jaką znajduje się on w sprzedaży, nazwa substancji aktywnej oraz cena podana w rozporządzeniu Ministra Zdrowia. Aby uzyskać więcej informacji, wystarczy kliknąć w nazwę środka. Można też kliknąć w nazwę substancji aktywnej, by odnaleźć wszystkie środki refundowane zawierające tę substancję.

Lista oraz ceny środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego na podstawie Obwieszczenia Ministra Zdrowia z dnia z dnia 28 sierpnia 2012 r. w sprawie wykazu refundowanych leków, środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego oraz wyrobów medycznych na dzień 1 września 2012 r.Najnowsze w dziale Zdrowie

Tematy

demencja dieta udar aktywność fizyczna nadciśnienie stres depresja otyłość choroby serca cukrzyca