Porady - pytania i odpowiedzi

2020-04-20 08:06 autor: angru46

8 574 odsłon

Jak leczyć drętwienie poduszki stopy i dużego palca?

Ból poduszki stopy drętwienie jej i dużego palca. Jak leczyć?

[ porady z tej kategorii ]

UDZIELONE ODPOWIEDZI

 • 2020-04-25 15:27 autor odpowiedzi: angru46

  Znalazłem rehabilitanta manualnego, zobacze z jakim skutkiem skończa sie zabiegi. Poinformuje,cheba ze Pan moderator zablokuje.

  angru46 skomentował/a odpowiedź 2020-06-05 12:14

  Byłem u rehabilitanta zrobił mi akupunkturę wymasował odpowiednio naciągnął mięśnie wskoczyła mi chrząstka przy kręgach szyjnych,natomiast bol opuszki spowodowany jest tzw odbiciem i trzeba go odpowiednio zmiękczyć dlatego stosuje zmiksowana żyworodkę z olejem rycynowym i smaruje na wieczór.

  Ocena odpowiedzi 0 1

  skomentuj | odpowiedz

 • 2021-07-12 16:31 autor odpowiedzi: mario1234

  To może być ostroga, czyli odkładające się złogi. Może też być od kręgosłupa, konkretnie kręg L 5 - odpowiada za łydki, pięty, paluch, długie głębokie mięśnie kręgosłupa. Jeśli to pierwsze to tabletki niewiele pomogą, a jedynie zatrują organizm. Konwencjonalnie można to usunąć operacyjnie, ale po jakimś czasie wraca ( wiem od ludzi). Można to też leczyć niekonwencjonalnie działając w obu przypadkach na przyczynę i po jakimś czasie pozbyć się dolegliwości.  więc zanim dostaniesz się do lekarza polecam brać olej CBD 5 % decarboxylated przeciwzapalnie co 6 godzin po 5 kropel pod język trzymaj 2 miuty ....i mocz stopy w soli do kąpieli z menholem czeskiej firmy Palacio, posmarować maśćą mentholka z cannaderm  wszystko dostanniesz w tym sklepie  na konopiafarmacja pl  kilka dni, pomoże :) ja miałam to samo i to zaleciła mi bratowa(lekarz). Przeszło i już badań nie robiłam, do dziś się nie odzywa(pięta).

  Ocena odpowiedzi 1 0

  skomentuj | odpowiedz

Zobacz także

DODAJ ODPOWIEDŹ:

Powiadom mnie emailem, gdy ktoś jeszcze odpowie na to pytanie

ZOSTAŃ EKSPERTEM

Publikowane w serwisie porady mają charakter edukacyjny i nie mogą być traktowane jako profesjonalne konsultacje dotyczące konkretnych przypadków. Redakcja ani wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności za skutki wykorzystania zamieszczanych porad.Na skróty

REKLAMA

Szukaj pytań i odpowiedziZadaj pytanie

Nie możesz znaleźć odpowiedzi? Zadaj pytanie w kategorii Choroby, Objawy, Leczenie

Eksperci radzą

Ostatnio zadane pytania

Ostatnio udzielone odpowiedzi

Artykuły

Tematy

Poprzednie pytania