Porady - pytania i odpowiedzi

2011-01-02 22:23 autor: bewolfram

11 897 odsłon

Czy stosowanie leków przeciwbólowych nasila objawy jaskry?

czy stosowanie leków przeciwbólowych (różnego rodzaju, nlpz i innych) zwiększa prawdopodobieństwo pogorszenia widzenia i nasilenia dolegliwości w jaskrze z otwartym kątem przesączania? chodzi o osobę 80-letnią, dotkniętą także AMD, po operacji zaćmy obu oczu; z góry dziękuję za odpowiedź

[ porady z tej kategorii ]

UDZIELONE ODPOWIEDZI

  • 2014-03-05 01:46 autor odpowiedzi: smiling

    nie wiem sam bym się chciał dowiedzieć będę obesrwował to pytanie MOŻE KTOŚ ODPOWIE

    Oceń odpowiedź 0 0

    skomentuj | odpowiedz

Zobacz także

DODAJ ODPOWIEDŹ:

Powiadom mnie emailem, gdy ktoś jeszcze odpowie na to pytanie

ZOSTAŃ EKSPERTEM

ZOBACZ PODOBNE PYTANIA

Publikowane w serwisie porady mają charakter edukacyjny i nie mogą być traktowane jako profesjonalne konsultacje dotyczące konkretnych przypadków. Redakcja ani wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności za skutki wykorzystania zamieszczanych porad.



Na skróty

REKLAMA

Szukaj pytań i odpowiedzi



Zadaj pytanie

Nie możesz znaleźć odpowiedzi? Zadaj pytanie w kategorii Choroby, Objawy, Leczenie

Eksperci radzą

Ostatnio zadane pytania

Ostatnio udzielone odpowiedzi

Artykuły

Tematy

Poprzednie pytania