Strona główna Zdrowie Apteka Opinie o lekach Valerianaheel krople doustne, roztwór

Znajdź informacje na temat leku

Valerianaheel krople doustne, roztwór pokaż opinie (0)

Wskazania: › Homeopatyczny produkt leczniczy

0.0
Valerianaheel krople doustne, roztwĂłr
Postać leku: krople doustne, roztwór    
Substancja czynna: Homeopatyczny produkt leczniczy    
Lek dostępny bez recepty

Homeopatyczny produkt leczniczy. Brak ulotki informacyjnej oraz wskazań dawkowania. Szerokie wskazania terapeutyczne bez konkretnych wskazań leczniczych.

Przed zastosowaniem leku należy zapoznać się z treścią dołączonej do niego ulotki, ponieważ zawiera ona informacje ważne dla pacjenta. Należy zachować ulotkę, aby w razie potrzeby móc ją ponownie przeczytać. Lek ten jest dostępny bez recepty, aby pacjent mógł leczyć niektóre schorzenia bez pomocy lekarza. Jednakże, żeby uzyskać dobre wyniki leczenia, należy stosować lek ostrożnie i zgodnie z informacją w ulotce. Należy zwrócić się do lekarza, farmaceuty lub pielęgniarki w razie jakichkolwiek wątpliwości dotyczących stosowania leku. Jeśli objawy się nasilą lub nie ustąpią, należy skontaktować się z lekarzem.

Przeciwskazania

Uczuelenie na jakikolwiek ze składników leku, ciąża bądź karmienie piersią, przeszczepy narządów

Przed rozpoczęciem stosowania leku, należy poinformować lekarza o wszelkich alergiach i nadwrażliwościach na różne substancje. Należy powiedzieć lekarzowi lub farmaceucie o wszystkich przyjmowanych aktualnie lub ostatnio lekach, również tych, które wydawane są bez recepty.

Działania niepożądane

Nudności, skurcze żołądkowe, reakcje fotoalergiczne

Jeśli nasili się którykolwiek z objawów niepożądanych lub wystąpią jakiekolwiek objawy niepożądane, w tym niewymienione w ulotce, należy powiedzieć o tym lekarzowi, farmaceucie lub pielęgniarce.

Opinie o Valerianaheel krople doustne, roztwór

Dodaj opinię

Sortuj według daty dodania | oceny

Nikt jeszcze nie dodał opinii dla tego leku