Strona głównaZdrowieZrób zakupy i zbadaj piersi

Zrób zakupy i zbadaj piersi

Avon Cosmetics Polska i Stowarzyszenie Amazonki Warszawa - Centrum zapraszają wszystkie panie do wzięcia udziału w czerwcowej akcji badań USG piersi "Sobota w Gabinecie z różową wstążką".
W zamian za zakup 2 produktów z różową wstążką o wartości 20 zł, można skorzystać z dofinansowanego badania USG piersi. "Sobota w Gabinecie z różową wstążką" jest również okazją do nauczenia się samodzielnego badania piersi. Dodatkowo można także skorzystać z porad kosmetycznych i obejrzeć pokazy makijażu organizowane przez konsultantki Avon.

Lista placówek realizujących akcję oraz dokładne terminy znajdują się na stronie www.amazonki.com.pl. Liczba badań jest ograniczona, trzeba więc zapisać się telefonicznie do wybranego "Gabinetu z różową wstążką" realizującego akcję. Zapisów można dokonywać od 1 czerwca.

Stowarzyszenie Amazonki Warszawa - Centrum i Avon Cosmetics Polska były również organizatorami spotkania, które odbyło się 28 maja w Centrum Terapeutyczno - Edukacyjnym Amazonek w Centrum Onkologii w Warszawie. Rozmawiano podczas niego między innymi o tym, jak przekonać kobietę, by regularnie kontrolowała swoje piersi i jak prowadzić rozmowę na temat raka piersi, by niepotrzebnie nie straszyć. W Warszawie spotkało się prawie 70 przedstawicieli placówek medycznych zrzeszonych w sieci "Gabinety z różową wstążką" z całej Polski.

Przeczytaj także


Nowotwór piersi - diagnoza, objawy, leczenie, profilaktyka

Nowotwór piersi (rak piersi, rak sutka) należy do najczęściej występujących chorób onkologicznych u kobiet. W Polsce notuje się prawie 10 tys. nowych zachorowań rocznie, co oznacza, że każdego roku na nowotwory piersi zachoruje 30 na 100 tys. kobiet. czytaj dalej »


Zobacz także

 

 

 

Skomentuj artykuł:

Komentarze mogą dodawać wyłącznie osoby zalogowane.
Jesteś niezalogowany: zaloguj się / zarejestruj się
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Senior.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Komentarze niezgodne z prawem i Regulaminem serwisu będą usuwane.

Artykuły promowane

Najnowsze w dziale

Polecane na Facebooku

Najnowsze na forum

Warto zobaczyć

  • Aktywni 50+
  • Pola Nadziei
  • EWST.pl
  • eGospodarka.pl
  • Oferty pracy