Strona głównaZdrowiePiękno w zdrowiu

Piękno w zdrowiu

Rusza pierwsza ogólnopolska akcja miesięcznika "Zwierciadło" - "Piękno w zdrowiu". Kierowana jest do wszystkich, którzy są świadomi konieczności dbania o swoje zdrowie, jak również do tych, którzy tej troski zechcą się nauczyć. Ambasadorką akcji została aktorka Anna Dereszowska.
Od 22 października do 31 grudnia, w czterech miastach Polski: Warszawie, Krakowie, Poznaniu i Wrocławiu, w wybranych placówkach, będzie można wykonać podstawowe badania profilaktyczne: morfologię z rozmazem, badanie moczu, EKG, glukozę i cholesterol. Osoby, które udadzą się na badania z kuponem znajdującym się w listopadowym numerze "Zwierciadła", otrzymają 30-procentową zniżkę.

"Chcemy, aby akcja była impulsem dla naszych czytelniczek do okazania sobie i swojemu ciału troski. Chcemy uświadamiać wagę podstawowych badań lekarskich, które powinno się wykonywać przynajmniej raz w roku" - podkreśla Manana Chyb, redaktor naczelna miesięcznika "Zwierciadło".

"To bardzo cenne, że powstają takie inicjatywy jak akcja "Piękno w zdrowiu". Bez wahania zgodziłam się jej ambasadorować, ponieważ uważam, że profilaktyka jest sprawą niezmiernie ważną. Jeśli w naszym zabieganym życiu znajdziemy przysłowiową chwilę, by pójść na badania, to gwarantuję państwu, że ten poświęcony czas w przyszłości zaprocentuje" - przekonuje Anna Dereszowska.

Zobacz także

 

 

 

Skomentuj artykuł:

Komentarze mogą dodawać wyłącznie osoby zalogowane.
Jesteś niezalogowany: zaloguj się / zarejestruj się
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Senior.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Komentarze niezgodne z prawem i Regulaminem serwisu będą usuwane.

Artykuły promowane

Najnowsze w dziale

Polecane na Facebooku

Najnowsze na forum

Warto zobaczyć

  • Umierać po ludzku
  • Akademia Pełni Życia
  • Kosciol.pl
  • Poradnik-zdrowia.pl
  • Oferty pracy