Porady - pytania i odpowiedzi

2011-09-22 08:59 autor: Andzia50

7 017 odsłon

Bóle kręgosłupa - gdzie rehabilitacja?

Od jakiegoś czasu bardzo dokucza mi ból kręgosłupa. Lekarz mówi, że to rwa barkowa. Sanatoria z nfz odpadają bo trzeba za długo czekać. Chciałabym jakieś wczasy dla emerytów z zabiegami, żeby troche pedreperować własne zdrowie z fachową opieką. Najlepiej Turnusy rehabilitacyjne. Czy możecie mi coś polecić? Szukałam, klikałam i mam mętlik w głowie. Natknęłam się na jakąś ofertę turnusy nad morzem, ale nie bardzo umiem cokolwiek wybrać. Zniżka też była przy ofercie. Szczególnie zwróciłam uwagę na jakiś ośrodek w Dąbkach , ale nie wiem czy tam będą odpowiednie zabiegi dla mnie. Ktoś może był? Chętnie poczytam opinie i będę wdzięczna za polecenie mi też sprawdzonych senatoriów dla seniorów.

[ porady z tej kategorii ]

UDZIELONE ODPOWIEDZI

  • 2014-07-30 01:10 autor odpowiedzi: angru46

    Iwonicz Zdrój "Sanvicz".Ustroń "Złocień" Teraz wybieram sie do Rabki     " Leśne Wzgórze" 7 dni 499zł.spanie jedzenie i zabiegi .Potrzeba się wczesniej zarejestrować Polecam bo tam byłem na rehabilitacji po wypadku.

    Oceń odpowiedź 0 0

    skomentuj | odpowiedz

Zobacz także

DODAJ ODPOWIEDŹ:

Powiadom mnie emailem, gdy ktoś jeszcze odpowie na to pytanie

ZOSTAŃ EKSPERTEM

ZOBACZ PODOBNE PYTANIA

Publikowane w serwisie porady mają charakter edukacyjny i nie mogą być traktowane jako profesjonalne konsultacje dotyczące konkretnych przypadków. Redakcja ani wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności za skutki wykorzystania zamieszczanych porad.Na skróty

REKLAMA

Szukaj pytań i odpowiedziZadaj pytanie

Nie możesz znaleźć odpowiedzi? Zadaj pytanie w kategorii Choroby, Objawy, Leczenie

Eksperci radzą

Ostatnio zadane pytania

Ostatnio udzielone odpowiedzi

Artykuły

Tematy

Poprzednie pytania