Porady - pytania i odpowiedzi

2011-01-03 19:10 autor: klaudia12713

17 706 odsłon

Bóle stawów

Witam mam 15 lat i mam problemy ze stawami o to moje objawy : mam bóle stawów kolana i kości nóg i rąk , lewe kolana ciągle mnie boli przy zginaniu, czasem pojawiają się bóle palców rak ( nie da się ich zgiąć ) na kościach stóp pojawiły mi się chrosty, często drętwieją i mrowią mnie nogi, byłam w szpitalu i z badań wyszło ze mam zaburzenie przewodnictwa nad prawa komorą serca, bóle te utrzymują się od kilku miesięcy, prosze o szybka diagnoze

[ porady z tej kategorii ]

UDZIELONE ODPOWIEDZI

 • 2013-02-21 13:34 autor odpowiedzi: genguz1

  Dziecko zrób badania na reumatyzm, moja wnuczka tak miała w wieku 11 lat i co: okazało się, że choruje Młodzieńcze Idiopatyczne  Zapalenie Stawów.Dzis jest sudentką i jest wszystko dobrze, ale są skutki uboczne tej choroby.

  aayel68

  konto usunięte skomentował/a odpowiedź 2013-11-19 12:22

  Witam. Ponieważ minęło sporo czasu od zamieszczenia tej informacji,poprosiłbym byś napisała jak w obecnej sytuacji wygląda stan twojego zdrowia. Pytam dla tego,że gdy w dalszym ciągu masz te problemy,to udzielę ci parę wskazówek.Serdecznie pozdrawiam.

  Oceń odpowiedź 0 2

  skomentuj | odpowiedz

 • 2015-08-01 01:32 autor odpowiedzi: janinadrozd1403

  Masz postawioną diagnozę i znasz przyczynę, choroba spowodowana jest złym przewodnictwem krwi do serca i od serca do kończyn. Musisz być leczona Kardiologicznie  u Angiologa i Reumatologa. To jest za poważne schorzenie i nikt ci tu nie doradzi. W tym przypadku musisz się poddać leczeniu u lekarzy specjalistów , żeby zapobiec dalszym poważnym dolegliwościom.

  Oceń odpowiedź 0 1

  skomentuj | odpowiedz

Zobacz także

DODAJ ODPOWIEDŹ:

Powiadom mnie emailem, gdy ktoś jeszcze odpowie na to pytanie

ZOSTAŃ EKSPERTEM

ZOBACZ PODOBNE PYTANIA

Publikowane w serwisie porady mają charakter edukacyjny i nie mogą być traktowane jako profesjonalne konsultacje dotyczące konkretnych przypadków. Redakcja ani wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności za skutki wykorzystania zamieszczanych porad.Na skróty

REKLAMA

Podobne pytania

Szukaj pytań i odpowiedziZadaj pytanie

Nie możesz znaleźć odpowiedzi? Zadaj pytanie w kategorii Choroby, Objawy, Leczenie

Eksperci radzą

Ostatnio zadane pytania

Ostatnio udzielone odpowiedzi

Artykuły

Tematy

Poprzednie pytania