Strona główna Zdrowie Apteka Opinie o lekach Zifam 80 tabletki powlekane 80 mg

Znajdź informacje na temat leku

Zifam 80 tabletki powlekane 80 mg pokaż opinie (0)

Wskazania: › Cholesterol i triglicerydy - regulowanie poziomu

0.0
Zifam 80 tabletki powlekane 80 mg
Postać leku: tabletki powlekane    
Substancja czynna: Simvastatinum    
Lek dostępny na receptę

Lek w postaci tabletek, zawiera dwie substancję czynną symwastatynę, zmniejszającą stężenie cholesterolu LDL i triglicerydów we krwi. Lek zwiększa także stężenie cholesterolu HDL i jest stosowany do regulowania poziomu tej substancji we krwi.

Przed zastosowaniem leku należy zapoznać się z treścią dołączonej do niego ulotki, ponieważ zawiera ona informacje ważne dla pacjenta. Należy zachować ulotkę, aby w razie potrzeby móc ją ponownie przeczytać. Należy zwrócić się do lekarza, farmaceuty lub pielęgniarki w razie jakichkolwiek wątpliwości dotyczących stosowania leku. Lek ten przepisano ściśle określonej osobie. Nie należy go przekazywać innym. Lek może zaszkodzić innej osobie, nawet jeśli objawy tej choroby są takie same.

Przeciwskazania

Przed rozpoczęciem stosowania leku, należy poinformować lekarza o wszelkich alergiach i nadwrażliwościach na różne substancje. Należy powiedzieć lekarzowi lub farmaceucie o wszystkich przyjmowanych aktualnie lub ostatnio lekach, również tych, które wydawane są bez recepty.

Działania niepożądane

Jeśli nasili się którykolwiek z objawów niepożądanych lub wystąpią jakiekolwiek objawy niepożądane, w tym niewymienione w ulotce, należy powiedzieć o tym lekarzowi, farmaceucie lub pielęgniarce.

Opinie o Zifam 80 tabletki powlekane 80 mg

Dodaj opinię

Sortuj według daty dodania | oceny

Nikt jeszcze nie dodał opinii dla tego leku