Strona główna Zdrowie Apteka Opinie o lekach Wazelina biała maść

Znajdź informacje na temat leku

Wazelina biała maść pokaż opinie (0)

Wskazania: › Surowiec farmaceutyczny › Wysuszona skóra

0.0
Wazelina biała maść
Postać leku: maść    
Substancja czynna: Vaselinum album    
Lek dostępny bez recepty

Preparat w postaci maści, surowiec farmaceutyczny używany w celach leczniczych do stosowania zewnętrznego. Zapobiega przesuszaniu skóry, regeneruje naskórek przy jego uszkodzeniach, działa ochronnie.

Przed zastosowaniem leku należy zapoznać się z treścią dołączonej do niego ulotki, ponieważ zawiera ona informacje ważne dla pacjenta. Należy zachować ulotkę, aby w razie potrzeby móc ją ponownie przeczytać. Lek ten jest dostępny bez recepty, aby pacjent mógł leczyć niektóre schorzenia bez pomocy lekarza. Jednakże, żeby uzyskać dobre wyniki leczenia, należy stosować lek ostrożnie i zgodnie z informacją w ulotce. Należy zwrócić się do lekarza, farmaceuty lub pielęgniarki w razie jakichkolwiek wątpliwości dotyczących stosowania leku. Jeśli objawy się nasilą lub nie ustąpią, należy skontaktować się z lekarzem.

Przeciwskazania

Przed rozpoczęciem stosowania leku, należy poinformować lekarza o wszelkich alergiach i nadwrażliwościach na różne substancje. Należy powiedzieć lekarzowi lub farmaceucie o wszystkich przyjmowanych aktualnie lub ostatnio lekach, również tych, które wydawane są bez recepty.

Działania niepożądane

Jeśli nasili się którykolwiek z objawów niepożądanych lub wystąpią jakiekolwiek objawy niepożądane, w tym niewymienione w ulotce, należy powiedzieć o tym lekarzowi, farmaceucie lub pielęgniarce.

Najczęściej komentowane

REKLAMA

Na temat