Strona główna Zdrowie Apteka Opinie o lekach Wamag syrop (115 6 mg Ca2+ + 25 5 mg Mg2+)/5 ml

Znajdź informacje na temat leku

Wamag syrop (115 6 mg Ca2+ + 25 5 mg Mg2+)/5 ml pokaż opinie (0)

Wskazania: › Niedobory magnezu › Niedobory wapnia

0.0
Wamag syrop (115 6 mg Ca2+ + 25 5 mg Mg2+)/5 ml
Postać leku: syrop    
Substancja czynna: Calcii glubionas + Calcii lactobionas + Magnesii lactas    
Lek dostępny bez recepty

Lek w postaci syropu, stosowany w suplementacji wapnia i magnezu w organizmie.

Przed zastosowaniem leku należy zapoznać się z treścią dołączonej do niego ulotki, ponieważ zawiera ona informacje ważne dla pacjenta. Należy zachować ulotkę, aby w razie potrzeby móc ją ponownie przeczytać. Lek ten jest dostępny bez recepty, aby pacjent mógł leczyć niektóre schorzenia bez pomocy lekarza. Jednakże, żeby uzyskać dobre wyniki leczenia, należy stosować lek ostrożnie i zgodnie z informacją w ulotce. Należy zwrócić się do lekarza, farmaceuty lub pielęgniarki w razie jakichkolwiek wątpliwości dotyczących stosowania leku. Jeśli objawy się nasilą lub nie ustąpią, należy skontaktować się z lekarzem.

Przeciwskazania

Przed rozpoczęciem stosowania leku, należy poinformować lekarza o wszelkich alergiach i nadwrażliwościach na różne substancje. Należy powiedzieć lekarzowi lub farmaceucie o wszystkich przyjmowanych aktualnie lub ostatnio lekach, również tych, które wydawane są bez recepty.

Działania niepożądane

Jeśli nasili się którykolwiek z objawów niepożądanych lub wystąpią jakiekolwiek objawy niepożądane, w tym niewymienione w ulotce, należy powiedzieć o tym lekarzowi, farmaceucie lub pielęgniarce.