Strona główna Zdrowie Apteka Opinie o lekach Viburcol Compositum czopki

Znajdź informacje na temat leku

Viburcol Compositum czopki pokaż opinie (1)

Wskazania: › Przeziębienie › Ząbkowanie

5.0
Viburcol Compositum czopki
Postać leku: czopki Skuteczność: 5.0
Substancja czynna: Homeopatyczny produkt leczniczy Cena: 5.0
Lek dostępny na receptę

Homeopatyczny produkt leczniczy ze wskazaniami medycznymi, stosowany wspomagająco w stanach niepokoju u niemowląt i małych dzieci na przykłąd w przypadku przeziębienia lub ząbkowania.

Przed zastosowaniem leku należy zapoznać się z treścią dołączonej do niego ulotki, ponieważ zawiera ona informacje ważne dla pacjenta. Należy zachować ulotkę, aby w razie potrzeby móc ją ponownie przeczytać. Należy zwrócić się do lekarza, farmaceuty lub pielęgniarki w razie jakichkolwiek wątpliwości dotyczących stosowania leku. Lek ten przepisano ściśle określonej osobie. Nie należy go przekazywać innym. Lek może zaszkodzić innej osobie, nawet jeśli objawy tej choroby są takie same.

Przeciwskazania

Nadwrażliwość na którykolwiek składnik preparatu

Przed rozpoczęciem stosowania leku, należy poinformować lekarza o wszelkich alergiach i nadwrażliwościach na różne substancje. Należy powiedzieć lekarzowi lub farmaceucie o wszystkich przyjmowanych aktualnie lub ostatnio lekach, również tych, które wydawane są bez recepty.

Działania niepożądane

W przypadku wystąpienia nietypowych i niepożądanych działań, skontaktować się z lekarzem

Jeśli nasili się którykolwiek z objawów niepożądanych lub wystąpią jakiekolwiek objawy niepożądane, w tym niewymienione w ulotce, należy powiedzieć o tym lekarzowi, farmaceucie lub pielęgniarce.

Opinie o Viburcol Compositum czopki 1

Dodaj opinię

Sortuj według daty dodania | oceny

5.0

2018-12-22 14:36:24 kordianka

To najlepszy lek na wszelkie dziecięce bolączki, stany niepokoju, bezsenność i rozdrażnienie. Lek naturalny, niedrogi, homeopatyczny, który zawsze działa.

Skuteczność: 5.0 Cena: 5.0