Strona główna Zdrowie Apteka Opinie o lekach Verospiron kapsułki twarde 100 mg

Znajdź informacje na temat leku

Verospiron kapsułki twarde 100 mg pokaż opinie (1)

Wskazania: › Hiperaldosteronizm pierwotny › Wodobrzusze › Zespół nerczycowy

0.0
Verospiron kapsułki twarde 100 mg
Postać leku: kapsułki twarde Skuteczność: 0.0
Substancja czynna: Spironolactonum Cena: 0.0
Lek dostępny na receptę

Verospiron to lek moczopędny zawierający spironolakton. Pomaga pozbyć się nadmiernej ilości płynów z organizmu. Verospiron stosowany jest w leczeniu zespołu nerczycowego, wodobrzusza i hiperaldosteronizmu pierwotnego.

Przed zastosowaniem leku należy zapoznać się z treścią dołączonej do niego ulotki, ponieważ zawiera ona informacje ważne dla pacjenta. Należy zachować ulotkę, aby w razie potrzeby móc ją ponownie przeczytać. Należy zwrócić się do lekarza, farmaceuty lub pielęgniarki w razie jakichkolwiek wątpliwości dotyczących stosowania leku. Lek ten przepisano ściśle określonej osobie. Nie należy go przekazywać innym. Lek może zaszkodzić innej osobie, nawet jeśli objawy tej choroby są takie same.

Przeciwskazania

Przed rozpoczęciem stosowania leku, należy poinformować lekarza o wszelkich alergiach i nadwrażliwościach na różne substancje. Należy powiedzieć lekarzowi lub farmaceucie o wszystkich przyjmowanych aktualnie lub ostatnio lekach, również tych, które wydawane są bez recepty.

Działania niepożądane

Jeśli nasili się którykolwiek z objawów niepożądanych lub wystąpią jakiekolwiek objawy niepożądane, w tym niewymienione w ulotce, należy powiedzieć o tym lekarzowi, farmaceucie lub pielęgniarce.

Opinie o Verospiron kapsułki twarde 100 mg 1

Dodaj opinię

Sortuj według daty dodania | oceny

0.0

2017-10-11 00:29:01 Siwy 5612

Faceci uważajcie na ten lek.Przepisano mi na odwodnienie.Skończyło się na ginekomastii polekowej.Mam teraz większe "cycki"od szwagierki.Po odstawieniu leku pozostały powiększone piersi oraz guz w jednej z nich.Po zrobieniu USG mam obecnie skierowanie do poradni onkologicznej.Jak to się skończy nie wiem.Najgorsze w tym wszystkim jest że lekarze i to różnych specjalności doskonale wiedzą co się może facetowi stać i można by powiedzieć że z premedytacją przepisują taki lek dla faceta.Na kobiety odnośnie powiększenia piersi nie działa.Są inne leki które nie powodują takich skutków ubocznych a są równie skuteczne przy odwadnianiu organizmu co verospiron.Jeżeli ktoś miał przygodę z verospironem niech pisze..

Skuteczność: 0.0 Cena: 0.0

REKLAMA  X   Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych, marketingowych i społecznościowych. Szczegóły znajdują się w Polityce Prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane w pamięci Twojego urządzenia, możesz to zmienić za pomocą ustawień przeglądarki.   X