Strona główna Zdrowie Apteka Opinie o lekach Urosept tabletka drażowana

Znajdź informacje na temat leku

Urosept tabletka drażowana pokaż opinie (1)

Wskazania: › Kamica nerkowa › Zapalenie dróg moczowych

2.0
Urosept tabletka draĹźowana
Postać leku: tabletka drażowana Skuteczność: 2.0
Substancja czynna: Produkt złożony Cena: 2.0
Lek dostępny bez recepty

Lek w postaci tabletek drażowanych. Wykazuje łagodne działaniu moczopędnym. Stosowany jest pomocniczo w zakażeniach układu moczowego i w kamicy dróg moczowych. Tradycyjny produkt leczniczy roślinny z określonymi wskazaniami wynikającymi wyłącznie z długotrwałego stosowania.

Przed zastosowaniem leku należy zapoznać się z treścią dołączonej do niego ulotki, ponieważ zawiera ona informacje ważne dla pacjenta. Należy zachować ulotkę, aby w razie potrzeby móc ją ponownie przeczytać. Lek ten jest dostępny bez recepty, aby pacjent mógł leczyć niektóre schorzenia bez pomocy lekarza. Jednakże, żeby uzyskać dobre wyniki leczenia, należy stosować lek ostrożnie i zgodnie z informacją w ulotce. Należy zwrócić się do lekarza, farmaceuty lub pielęgniarki w razie jakichkolwiek wątpliwości dotyczących stosowania leku. Jeśli objawy się nasilą lub nie ustąpią, należy skontaktować się z lekarzem.

Przeciwskazania

Kiedy nie stosować leku Urosept

- jeśli pacjent ma uczulenie na rośliny z rodziny astrowatych (Asteraceae, dawniej Compositae)lub którykolwiek z pozostałych składników tego leku.
- jeśli występują obrzęki spowodowane niewydolnością serca bądź nerek, okres karmienia piersią

Przed rozpoczęciem stosowania leku, należy poinformować lekarza o wszelkich alergiach i nadwrażliwościach na różne substancje. Należy powiedzieć lekarzowi lub farmaceucie o wszystkich przyjmowanych aktualnie lub ostatnio lekach, również tych, które wydawane są bez recepty.

Działania niepożądane

Dotychczas nie zanotowano wystąpienia działań niepożądanych.

Ze względu na obecność w preparacie wyciągu z korzenia pietruszki o potencjalnych właściwościach fotouczulających istnieje niewielkie prawdopodobieństwo wystąpienia zmian skórnych u osób o jasnej karnacji przy nadmiernej ekspozycji na światło słoneczne.

Jeśli nasili się którykolwiek z objawów niepożądanych lub wystąpią jakiekolwiek objawy niepożądane, w tym niewymienione w ulotce, należy powiedzieć o tym lekarzowi, farmaceucie lub pielęgniarce.

Opinie o Urosept tabletka drażowana 1

Dodaj opinię

Sortuj według daty dodania | oceny

2.0

2020-05-28 01:11:52 Adam64plus

Stosowałem Urosept, ale dopiero Ginjal urit mi pomógł.

Skuteczność: 2.0 Cena: 2.0