Strona główna Zdrowie Apteka Opinie o lekach Tabletki Uspokajające tabletki powlekane

Znajdź informacje na temat leku

Tabletki Uspokajające tabletki powlekane pokaż opinie (0)

Wskazania: › Bezsenność › Stres

0.0
Tabletki Uspokajające tabletki powlekane
Postać leku: tabletki powlekane    
Substancja czynna: Produkt ziołowy    
Lek dostępny bez recepty

Lek w postaci tabletek powlekanych o działaniu uspokajającym, stosowany w stanach napięcia nerwowego i przy trudnościach w zasypianiu. Zawiera Korzeń kozłka, liść melisy, szyszki chmielu, ziele serdecznika. Tradycyjny produkt leczniczy roślinny z określonymi wskazaniami wynikającymi wyłącznie z długotrwałego stosowania.

Przed zastosowaniem leku należy zapoznać się z treścią dołączonej do niego ulotki, ponieważ zawiera ona informacje ważne dla pacjenta. Należy zachować ulotkę, aby w razie potrzeby móc ją ponownie przeczytać. Lek ten jest dostępny bez recepty, aby pacjent mógł leczyć niektóre schorzenia bez pomocy lekarza. Jednakże, żeby uzyskać dobre wyniki leczenia, należy stosować lek ostrożnie i zgodnie z informacją w ulotce. Należy zwrócić się do lekarza, farmaceuty lub pielęgniarki w razie jakichkolwiek wątpliwości dotyczących stosowania leku. Jeśli objawy się nasilą lub nie ustąpią, należy skontaktować się z lekarzem.

Przeciwskazania

Nie należy stosować leku, w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników.

Przed rozpoczęciem stosowania leku, należy poinformować lekarza o wszelkich alergiach i nadwrażliwościach na różne substancje. Należy powiedzieć lekarzowi lub farmaceucie o wszystkich przyjmowanych aktualnie lub ostatnio lekach, również tych, które wydawane są bez recepty.

Działania niepożądane

Jeśli nasili się którykolwiek z objawów niepożądanych lub wystąpią jakiekolwiek objawy niepożądane, w tym niewymienione w ulotce, należy powiedzieć o tym lekarzowi, farmaceucie lub pielęgniarce.

Opinie o Tabletki Uspokajające tabletki powlekane

Dodaj opinię

Sortuj według daty dodania | oceny

Nikt jeszcze nie dodał opinii dla tego leku

Najczęściej komentowane

REKLAMA

Na temat