Strona główna Zdrowie Apteka Opinie o lekach Soyfem Forte tabletka powlekana 230 8 mg

Znajdź informacje na temat leku

Soyfem Forte tabletka powlekana 230 8 mg pokaż opinie (0)

Wskazania: › Menopauza

0.0
Soyfem Forte tabletka powlekana 230 8 mg
Postać leku: tabletka powlekana    
Substancja czynna: Glycine seminis extractum siccum    
Lek dostępny bez recepty

Soyfem to lek o działaniach łagodzących skutki menopauzy. W zakres jego działania wchodzi łagodzenie uderzeń gorąca, nadmiernej potliwości, problemów ze snem i uczucia napięcia nerwowego i niepokoju.

Przed zastosowaniem leku należy zapoznać się z treścią dołączonej do niego ulotki, ponieważ zawiera ona informacje ważne dla pacjenta. Należy zachować ulotkę, aby w razie potrzeby móc ją ponownie przeczytać. Lek ten jest dostępny bez recepty, aby pacjent mógł leczyć niektóre schorzenia bez pomocy lekarza. Jednakże, żeby uzyskać dobre wyniki leczenia, należy stosować lek ostrożnie i zgodnie z informacją w ulotce. Należy zwrócić się do lekarza, farmaceuty lub pielęgniarki w razie jakichkolwiek wątpliwości dotyczących stosowania leku. Jeśli objawy się nasilą lub nie ustąpią, należy skontaktować się z lekarzem.

Przeciwskazania

Kiedy nie stosować leku Soyfem Forte:
- jeśli pacjentka ma uczulenie na soję, olej sojowy, orzeszki ziemne lub którykolwiek z pozostałych składników tego leku,
- jeśli pacjentka jest w ciąży,
- jeśli pacjentka karmi piersią

Przed rozpoczęciem stosowania leku, należy poinformować lekarza o wszelkich alergiach i nadwrażliwościach na różne substancje. Należy powiedzieć lekarzowi lub farmaceucie o wszystkich przyjmowanych aktualnie lub ostatnio lekach, również tych, które wydawane są bez recepty.

Działania niepożądane

Dotychczas nie stwierdzono działań niepożądanych w wyniku stosowania leku Soyfem.

Jeśli nasili się którykolwiek z objawów niepożądanych lub wystąpią jakiekolwiek objawy niepożądane, w tym niewymienione w ulotce, należy powiedzieć o tym lekarzowi, farmaceucie lub pielęgniarce.

Opinie o Soyfem Forte tabletka powlekana 230 8 mg

Dodaj opinię

Sortuj według daty dodania | oceny

Nikt jeszcze nie dodał opinii dla tego leku