Strona główna Zdrowie Apteka Opinie o lekach Quecor tabletki 370 mg

Znajdź informacje na temat leku

Quecor tabletki 370 mg pokaż opinie (0)

Wskazania: › Biegunka

0.0
Quecor tabletki 370 mg
Postać leku: tabletki    
Substancja czynna: Quercus cortex    
Lek dostępny bez recepty

Lek w postaci tabletek, zawiera wyciąg z kory dębu. Garbniki w niej zawarte wykazują działanie ściągające, co powoduje hamowanie biegunki. Stosowany w objawowym leczeniu łagodnych biegunek.

Przed zastosowaniem leku należy zapoznać się z treścią dołączonej do niego ulotki, ponieważ zawiera ona informacje ważne dla pacjenta. Należy zachować ulotkę, aby w razie potrzeby móc ją ponownie przeczytać. Lek ten jest dostępny bez recepty, aby pacjent mógł leczyć niektóre schorzenia bez pomocy lekarza. Jednakże, żeby uzyskać dobre wyniki leczenia, należy stosować lek ostrożnie i zgodnie z informacją w ulotce. Należy zwrócić się do lekarza, farmaceuty lub pielęgniarki w razie jakichkolwiek wątpliwości dotyczących stosowania leku. Jeśli objawy się nasilą lub nie ustąpią, należy skontaktować się z lekarzem.

Przeciwskazania

Nie należy stosować w przypadku nadwrażliwości na substancje: czynną lub pomocnicze zawarte w preparacie.

Przed rozpoczęciem stosowania leku, należy poinformować lekarza o wszelkich alergiach i nadwrażliwościach na różne substancje. Należy powiedzieć lekarzowi lub farmaceucie o wszystkich przyjmowanych aktualnie lub ostatnio lekach, również tych, które wydawane są bez recepty.

Działania niepożądane

Mogą wystąpić reakcje alergiczne.

Jeśli nasili się którykolwiek z objawów niepożądanych lub wystąpią jakiekolwiek objawy niepożądane, w tym niewymienione w ulotce, należy powiedzieć o tym lekarzowi, farmaceucie lub pielęgniarce.

Opinie o Quecor tabletki 370 mg

Dodaj opinię

Sortuj według daty dodania | oceny

Nikt jeszcze nie dodał opinii dla tego leku