Strona główna Zdrowie Apteka Opinie o lekach Pyrosal Forte syrop

Znajdź informacje na temat leku

Pyrosal Forte syrop pokaż opinie (0)

Wskazania: › Gorączka › Kaszel › Przeziębienie

0.0
Pyrosal Forte syrop
Postać leku: syrop    
Substancja czynna: Produkt ziołowy    
Lek dostępny bez recepty

Lek w postaci syropu, zawiera wyciągi z kory wierzby, kwiatu bzu czarnego, kwiatostanu lipy oraz liścia podbiału. Stosowany stosowany wspomagająco w stanach podgorączkowych w przebiegu stanów zapalnych, głównie górnych dróg oddechowych. Tradycyjny produkt leczniczy roślinny z określonymi wskazaniami wynikającymi wyłącznie z długotrwałego stosowania.

Przed zastosowaniem leku należy zapoznać się z treścią dołączonej do niego ulotki, ponieważ zawiera ona informacje ważne dla pacjenta. Należy zachować ulotkę, aby w razie potrzeby móc ją ponownie przeczytać. Lek ten jest dostępny bez recepty, aby pacjent mógł leczyć niektóre schorzenia bez pomocy lekarza. Jednakże, żeby uzyskać dobre wyniki leczenia, należy stosować lek ostrożnie i zgodnie z informacją w ulotce. Należy zwrócić się do lekarza, farmaceuty lub pielęgniarki w razie jakichkolwiek wątpliwości dotyczących stosowania leku. Jeśli objawy się nasilą lub nie ustąpią, należy skontaktować się z lekarzem.

Przeciwskazania

Nie należy stosować leku Pyrosal, jeśli występuje uczulenie na którykolwiek ze składników preparatu.

Przed rozpoczęciem stosowania leku, należy poinformować lekarza o wszelkich alergiach i nadwrażliwościach na różne substancje. Należy powiedzieć lekarzowi lub farmaceucie o wszystkich przyjmowanych aktualnie lub ostatnio lekach, również tych, które wydawane są bez recepty.

Działania niepożądane

U osób wrażliwych mogą wystąpić reakcje alergiczne na składniki preparatu. U osób źle tolerujących wysokie dawki sacharozy mogą wystąpić nudności.

Jeśli nasili się którykolwiek z objawów niepożądanych lub wystąpią jakiekolwiek objawy niepożądane, w tym niewymienione w ulotce, należy powiedzieć o tym lekarzowi, farmaceucie lub pielęgniarce.