Strona główna Zdrowie Apteka Opinie o lekach 50 Plus - Simplex kapsułki twarde 243 mg

Znajdź informacje na temat leku

50 Plus - Simplex kapsułki twarde 243 mg pokaż opinie (0)

Wskazania: › Niewydolność serca › Stany napięcia nerwowego › Stres

0.0
50 Plus - Simplex kapsułki twarde 243 mg
Postać leku: kapsułki twarde    
Substancja czynna: Crataegi inflorescentia    
Lek dostępny bez recepty

Lek w postaci kapsułek twardych, zawiera wyciąg z głogu. Stosowany w celu wzmocnienia serca, wzmacnia naczynia krwionośne, działa uspokajająco w stanach pobudzenia nerwowego.

Przed zastosowaniem leku należy zapoznać się z treścią dołączonej do niego ulotki, ponieważ zawiera ona informacje ważne dla pacjenta. Należy zachować ulotkę, aby w razie potrzeby móc ją ponownie przeczytać. Lek ten jest dostępny bez recepty, aby pacjent mógł leczyć niektóre schorzenia bez pomocy lekarza. Jednakże, żeby uzyskać dobre wyniki leczenia, należy stosować lek ostrożnie i zgodnie z informacją w ulotce. Należy zwrócić się do lekarza, farmaceuty lub pielęgniarki w razie jakichkolwiek wątpliwości dotyczących stosowania leku. Jeśli objawy się nasilą lub nie ustąpią, należy skontaktować się z lekarzem.

Przeciwskazania

Przed rozpoczęciem stosowania leku, należy poinformować lekarza o wszelkich alergiach i nadwrażliwościach na różne substancje. Należy powiedzieć lekarzowi lub farmaceucie o wszystkich przyjmowanych aktualnie lub ostatnio lekach, również tych, które wydawane są bez recepty.

Działania niepożądane

Jeśli nasili się którykolwiek z objawów niepożądanych lub wystąpią jakiekolwiek objawy niepożądane, w tym niewymienione w ulotce, należy powiedzieć o tym lekarzowi, farmaceucie lub pielęgniarce.