Grupy dyskusyjne

Skorzystaj z obniżki czynszu

7 września rusza drugi etap trwającej od stycznia kampanii informacyjnej dotyczącej obniżek czynszu. Jest ona skierowana do mieszkańców Warszawy, a jej autorem jest Urząd Miasta.
W ramach kampanii „Dołącz do innych, skorzystaj z obniżki czynszu!" do wszystkich domów komunalnych na terenie Warszawy, dzielnicowych Wydziałów Obsługi Mieszkańców, Zakładów Gospodarowania Nieruchomościami, Administracji Domów Komunalnych oraz Ośrodków Pomocy Społecznej trafią plakaty i ulotki informujące o obniżkach czynszu. Celem kampanii jest przypomnienie najuboższym mieszkańcom domów komunalnych o możliwości obniżenia czynszu oraz zachęcenie ich, aby z niej skorzystali.

W ramach kampanii Urząd Miasta przeszkolił kilkuset pracowników miejskich placówek, którzy będą udzielać informacji na temat obniżek oraz pomagać zainteresowanym mieszkańcom w wypełnieniu wniosków i deklaracji o osiąganych dochodach. Dodatkowo organizatorzy kampanii zapraszają do odwiedzenia strony internetowej - www.um.warszawa.pl/czynsz, na której znaleźć można szczegółowe informacje o obniżkach, wypełniony przykładowy wzór wniosku i deklaracji oraz pobrać dokumenty potrzebne do uzyskania obniżki.

Senior.pl

07-09-2009

SKOMENTUJ TEN ARTYKUŁ:

Jesteś niezalogowany: zaloguj się / zarejestruj się

Nazwa: Hasło:

Wynik dodawania (tylko niezalogowani):

SIEDEM + DWA =

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Senior.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Komentarze niezgodne z prawem i Regulaminem serwisu będą usuwane.

ARTYKULY PROMOWANE

REKLAMA

ZOBACZ TAKŻE

NAJNOWSZE W DZIALE

NAJNOWSZE NA FORUM

WARTO ZOBACZYĆ

  • Umierać po ludzku
  • Uniwersytety Trzeciego Wieku
  • Sluchowisko.net
  • Poradnik-zdrowia.pl
  • Aktywni 50+
  • Oferty pracy