|
|
![]() |

Awantury na tle powszechnego ciążenia - z autografem
Nasza cena:32.00
wszystkie książki »



Banki przyjazne emerytom
Banki, które zajęły trzy pierwsze miejsca w rankingu „Przyjazny Bank wg emeryta":
1. Alior Bank
2. Bank Zachodni WBK
3. Raiffeisen Bank Polska
Banki, które zajęły trzy pierwsze miejsca w rankingu „Przyjazny Bank wg osób niepełnosprawnych":
1. ING Bank Śląski
2. Alior Bank
3. MultiBank
Ranking został opracowany przez redakcję tygodnika Newsweek Polska we współpracy z instytutem badawczym TNS OBOP.
Partner rankingu banków oraz Kongresu Bankowego:
Visa - Główny Partner Rankingu Banków i Europejskiego Kongresu Bankowego
Agnieszka Ćwiklińska / Senior.pl
27-09-2009
Zgłoś błąd lub uwagę do artykułu
Zastrzeżenia odpowiedzialności
Podziel się:
SKOMENTUJ TEN ARTYKUŁ:
Jesteś niezalogowany: zaloguj się / zarejestruj się
KOMENTARZE
-
09:33:26, 27-09-2009 amelia
To juz wiemy. Milo by bylo jednak dowiedziec sie na czym polega to przyjazne trawkowanie niepelnosprawnych emerytow.
I ile to kosztuje.
Pani Agnieszka Cwiklinska moglaby przynajmniej jakims linkiem-odsylaczem na temat rzucic zamiast suchej, plaskiej informacji. -
21:45:56, 27-09-2009 zosinek
Nadal nie rozumię co robi "Przyjazny Bank wg Emeryta" innego niż ten mniej przyjazny? -
23:27:50, 27-09-2009 KKangaroo
Cześć, już chyba muszę iść spaać, bo przeczytałem 'randki przyjazne emerytom' a skoro już wszedłem a emerytem nie jestem ale mam konto w Inteligo i chwalę go i polecam. Mam wrażenie, że napisałem nie na temat <oops> -
11:40:14, 28-09-2009 Tereska
Więcej informacji znajdziecie na stronach Newsweeka:
http://www.newsweek.pl/artykuly/sekcje/ranking_bankow/ranking-bankow-newsweeka--alior-zdeklasowal-konkurencje,46093,1
oraz
http://www.newsweek.pl/artykuly/sekcje/ranking_bankow/metodologia-rankingu-%E2%80%9Enewsweeka%E2%80%9D,46097,1
Pozdrawiam -
18:24:49, 12-10-2009 prawie_senior
Tak banki sa przyjazne klientom... poprzez podnoszenie opłat za korzystanie z wszystkiego co było do tej pory prawie darmowe, lub doprowadzając do sytuacji, gdy pieniądze trzymane w tym banku nie przynoszą nic więcej niż poziom inflacji... bierzcie drodzy Państwo to pod uwagę INFLACJĘ a nie tylko procenty w ofercie, no i te nieśmiertelne GWIAZDKI w ofertach... UWAGA na cokolwiek co ma gwiazdkę lub wyjaśnienie poniżej małymi literkami.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Senior.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Komentarze niezgodne z prawem i Regulaminem serwisu będą usuwane.
ARTYKULY PROMOWANE
REKLAMA











