Strona głównaZdrowieZastosuj się do tych rad, a dożyjesz stu lat

Zastosuj się do tych rad, a dożyjesz stu lat

Wiele zależy od nas samych, jeśli chodzi o stan zdrowia. Owszem, geny mogą sprzyjać wielu chorobom, a „wypadki chodzą po ludziach", ale i tak mamy duże możliwości w zakresie zapewnienia sobie długowieczności. Jeśli zastosujesz się do poniższych rad, z większym prawdopodobieństwem możesz liczyć na świętowanie setnych urodzin.
Optymizm
© Olga Galushko - Fotolia.com
Z badań uczonych z Uniwersytetu Illinois wynika, że żyją dłużej. Pozytywne spojrzenie na świat wiąże się m. in. z lepszym zdrowiem układu krążenia. Skąd ten związek? Eksperci wyjaśniają, że relacja między ciałem a umysłem jest bardzo silna, więc sposób myślenia realnie oddziałuje na fizyczny stan organizmu.
 
Strony : 1 2 3 4 5

Zobacz także

 

 

Skomentuj artykuł:

Jesteś niezalogowany: zaloguj się / zarejestruj się

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Senior.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Komentarze niezgodne z prawem i Regulaminem serwisu będą usuwane.

Artykuły promowane

REKLAMA

Najnowsze w dziale

Polecane na Facebooku

Najnowsze na forum

Warto zobaczyć

  • Fundacja ITAKA - Centrum Poszukiwań Ludzi Zaginionych
  • eGospodarka.pl
  • Hospicja.pl
  • Umierać po ludzku
  • Oferty pracy

  X   Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych, marketingowych i społecznościowych. Szczegóły znajdują się w Polityce Prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane w pamięci Twojego urządzenia, możesz to zmienić za pomocą ustawień przeglądarki.   X