Strona głównaZdrowieSam zadbaj o zdrowe starzenie się - 5 kroków w profilaktyce problemów zdrowotnych

Sam zadbaj o zdrowe starzenie się - 5 kroków w profilaktyce problemów zdrowotnych

Możesz o siebie świetnie zadbać - musisz jedynie regularnie robić samodzielny „przegląd" organizmu, a dzięki temu szybko dostrzeżesz ewentualne zagrożenia i będziesz mógł/mogła bezzwłocznie zareagować.
Regularnie mierz swój wzrost
© WavebreakMediaMicro - Fotolia.com
Dzieci mają prawdziwą frajdę, gdy na framudze rodzice coraz wyżej zaznaczają kreski wskazujące na wzrost pociech, dojrzali ludzi też powinni sprawdzać swoją wysokość. Po piećdziesiatce rób to co roku, szczególnie dotyczy to kobiet. Niższy wzrost może oznaczać mniejszą gęstość kości, a dojrzałe panie są szczególnie narażone na .
 
Strony : 1 2 3 4 5

Zobacz także

 

 

Skomentuj artykuł:

Jesteś niezalogowany: zaloguj się / zarejestruj się

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Senior.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Komentarze niezgodne z prawem i Regulaminem serwisu będą usuwane.

Artykuły promowane

REKLAMA

Najnowsze w dziale

Polecane na Facebooku

Najnowsze na forum

Warto zobaczyć

  • Akademia Pełni Życia
  • Fundacja ITAKA - Centrum Poszukiwań Ludzi Zaginionych
  • Poradnik-zdrowia.pl
  • Pola Nadziei
  • Oferty pracy

  X   Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych, marketingowych i społecznościowych. Szczegóły znajdują się w Polityce Prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane w pamięci Twojego urządzenia, możesz to zmienić za pomocą ustawień przeglądarki.   X