Strona głównaZdrowieChcesz zachować zdrowie? Oto najlepsze (i krótkie) wskazówki. Część III

Chcesz zachować zdrowie? Oto najlepsze (i krótkie) wskazówki. Część III

Drobne zmiany mogą mieć ważne znaczenie. Przejrzyj kolejny już zestaw wskazówek - warto się do nich zastosować, by mieć lepsze samopoczucie.
Sięgnij po intensywnie pachnące warzywa

© Africa Studio - Fotolia.com

Takie, jak , cebula, czy por. Zawierają bardzo przydatne dla nas składniki. Badania uczonych z Instytutu Zdrowia Dziecka w Kapsztadzie wykazały, że jedzenie surowego czosnku pomogło zwalczyć poważne infekcje wieku dziecięcego. Podobne efekty odnotowuje się u dorosłych. Gotowanie wspomnianych warzyw niszczy ich lecznicze właściwości, więc warto jeść je na surowo.
 
Strony : 1 2 3 4 5 6

Przeczytaj także


Nowotwór piersi - diagnoza, objawy, leczenie, profilaktyka

Nowotwór piersi (rak piersi, rak sutka) należy do najczęściej występujących chorób onkologicznych u kobiet. W Polsce notuje się prawie 10 tys. nowych zachorowań rocznie, co oznacza, że każdego roku na nowotwory piersi zachoruje 30 na 100 tys. kobiet. czytaj dalej »


Zobacz także

 

 

 

Skomentuj artykuł:

Komentarze mogą dodawać wyłącznie osoby zalogowane.
Jesteś niezalogowany: zaloguj się / zarejestruj się
Komentarze

  • 20:25:13, 11-03-2014 JANKA0454

    Własnie po zrobieniu wyników na cholesterol ,a okazal sie niemałyCHOL-266 A LDL B-186 zaczelam codziennie jesc na kolacje czosnek i cały czas wieze ze bedą efekty ,zobaczymy.....

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Senior.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Komentarze niezgodne z prawem i Regulaminem serwisu będą usuwane.

Artykuły promowane

Najnowsze w dziale

Polecane na Facebooku

Najnowsze na forum

Warto zobaczyć

  • EWST.pl
  • Uniwersytety Trzeciego Wieku
  • Umierać po ludzku
  • Kosciol.pl
  • Oferty pracy